Realitní a znalecká kancelář
     Rodinné domy  Byty  Pozemky  Chaty  Pronájmy  Ostatní  Poptávka  Hledáte, nabízíte?
2+1 Napajedla (prodáno)
Byt 2+1 v původním stavu na ulici Svatoplukova, v osobním vlastnictví, ve 2. NP zděného bytového domu, k bytu náleží balkon a sklep. Ihned volný.
Nabídková cena 850.000 Kč

Byt 2+1 Napajedla (prodáno)
Byt 2+1 na ulici Husova ve 3.NP (poslední NP) bytového domu třípodlažního, v osobním vlastnictví, převážně v původním udržovaném stavu, k bytu náleží balkon s volným výhledem a sklepní místnost, plocha 62 m2, žádaná klidná lokalita v blízkosti středu města.
Nabídková cena 800.000- Kč

Byt 3+1, Napajedla (prodáno)
Menší byt 3+1 na ulici Husova v 1.NP, výborná poloha i stav bytu, po kompletní vnitřní rekonstrukci nové, stupačky, kuchyně, podlahy, nízké měsíční provozní náklady. K bytu náleží sklep pod bytovou jednotkou. Ihned volné.
Cena 1.450.000,- Kč

Byt 2+1 Napajedla (obsazeno)
2+1 ve městě Napajedla, ulice Sadová, ve 4.NP zděného bytového domu s novou střechou, převá?ně v původním, ale dobrém stavu, ihned k nastěhování, se sklepem a krabicovým balkonem balkonem s mo?ností zasklení.
Cena 850.000 Kč, přípdaně mo?ný pronájem 7.000 Kč/měsíc, případně prodej 850.000 Kč (včetně inkasa)

Prodej historického objektu byty a nebyt. prostory (prodáno)
Nabízím historický komerční objekt o v centru Uherského Hradiště. Nádherná secesní budova, postavená v r. 1911 je po celkové vnitřní i vnější rekonstrukci. Vnitřní členění skýtá v celkově 2 NP (se zvýšeným přízemím) užitný prostor o ploše cca 560 m2, z toho každé z podlaží může existovat, jako samostat. uzavřený komplex, kde jsou vždy 3 větší a 2 menší místnosti, resp. sály, prostorná chodba se zimní zahradou. V zadní části budovy jsou v obou NP bohatě zdobené sloupové balkony, odkud se otevírá pohled na přilehlý park o ploše cca 2.300m2, který náleží k prodávané nemovitosti. Veškeré inženýrské sítě jsou po rekonstrukci a jejich ovladače jsou umístěny v prostorném suterénu budovy, kde je i kotelna s plynovými kotly. Užitný prostor suterénu je obdobně jako u každého NP téměř 300 m2, přičemž do celkové studie plošného a prostorového využití objektu doporučuji zahrnout i plochu půdy, kde mohou být instal. vestavby. Tento komerční objekt může být sídlem firmy, či jakékoliv instituce bankovního, resp. finančního zaměření.

Prodejní cena 19.900.0000,-Kč