Realitní a znalecká kancelář
     Rodinné domy  Byty  Pozemky  Chaty  Pronájmy  Ostatní  Poptávka  Hledáte, nabízíte?
Lhota u Zlína - pozemek ke stavbě RD (prodáno)
Krásný stavební pozemek v blízkosti středu obce, možnost napojení na vodovod, plyn, kanalizaci, elektro, přístup po nové asfaltové komunikaci. V ceně je zpracovaná projektová dokumentace v hodnotě 120.000 Kč, pozemek již vyjmut ze ZPF pro výstavbu RD.
Cena 500 Kč/m2

Podkopná Lhota - ke stavbě RD nebo rekreační chaty
Krásný stavební pozemek s možností výstavby RD, částečně zalesněný, výměra 5.233 m2, svažitý, přístup po zpevněné komunikaci.
Prodejní cena 300.000 Kč

Prodej stavebního pozemku Jaroslavice
Nabízím k prodeji pozemek pro stavbu rodinného domu na jižním svahu v katastru obce Zlín s krásným výhledem na město. Svah se nachází nad domovem důchodců. Parcela je přístupná po zpevněné komunikaci. Veškeré potřebné inženýrské sítě jsou v blízkosti pozemku. V současné době je pozemek veden jako orná půda, ale v územním plánu obce je lokalita určena k výstavbě rodinných domů. Je třeba počítat s delším vyřizování potřebných dokladů a územního a stavebního rozhodnutí. Při vyšší trpělivost a snaze lze se stavbou příští rok začít a položit základní kámen. Celková výměra pozemku je 1335 m2.
Tel. na makléře: 731008752

Stavební pozemek Zlín - Velíková (prodáno)
Mírně svažitý JZ pozemek v krásném prostředí v blízkosti zastávky MHD, částečně oplocen, převážně bez stromů, ke stavbě RD, zásobování vodou nutno zajistit z vlastní studny, plánován i obecní vodovod. Výhodná nabídka. Celková plocha 2197 m2
Prodejní cena 700.00,- Kč